Elektronická kniha: Pravda a lež o metodě CLIP-IN

Myslíte to s prodloužením vlasů prostřednictvím CLIP-IN vážně? V této elektronické knize naleznete šokující informace, které vám pro jistotu nikdo neřekne. Autorka popsala výhody, ale i nevýhody prodlužování metodou CLIP-IN. Velmi přesně popíše situace, kdy se můžete stát terčem podvodu. Jediná kniha tohoto typu pro všechny dívky, které to myslí s metodou CLIP-IN vážně.

Knihu si můžete stáhnout ZDARMA, která vám bude poslána na váš email (níže je odkaz).


Co řekli o této knize ...

"Vaše elektronická kniha se mi velmi líbila. Zaujal obsah, přehlednost a příjemný styl psaní. Našla jsem v spoustu nových informací i přesto, že zkušenost s CLIP-IN mám. Určitě vaši knihu doporučím svým známým. Jsem ráda, že jsem měla možnost přečíst si ji. Přečetla jsem ji celou a bylo to opravdu zajímavé čtení. Určitě to bude velký úspěch pokud ji budete publikovat." Alexandra P.
............................

"Nejvíce se mi líbila první část knihy. Pravda o lidských vlasech použitých na CLIP-IN a jak se vyhnout podvodným nabídkám? Věděla jsem, že na trhu existují různé druhy vlasů a také jsem si byla vědoma, že asijské jsou oproti evropským či ruským dražší . Nevěřila bych však, že až tak moc. Zároveň mě překvapil fakt, že asijské vlasy jsou upravovány, aby se těm evropským podobal. nejvíce zarážejícím však pro mě bylo, že do příčesků přidávají umělé, ba dokonce zvířecí vlasy. Myslím, že po přečtení této kapitoly si na toto budu tedy dávat opravdu pozor !!! " Nika B.
............................

"Po přečtení této příručky se mi doslova otevřely oči. A to právě kvůli tomu, že mnohé stránky a obchody, které nabízejí CLIP-IN, poskytují o vlasech nepravdivé informace. Bohužel na to doplatila i moje sestra, která si CLIP-IN kupovala kvůli svatebnímu účesu. Nejmenovaný obchod poskytuje o vlasech informace, kterým by neodolala asi žádná žena. Prý originál evropské vlasy, které mají neuvěřitelnou životnost. No jakmile přišli, viděli jsme, že vlasy jsou promíchávány umělými. Při tom slibovali 100% lidské. " Anka H.


 
* povinné indikace